Výkup automobilů „za hotové“ má mnoho výhod

Jste připraveni rozloučit se svým starým vozem a nevíte, kde začít? Nechce se vám absolvovat celý zdlouhavý, časově náročný a stresující proces kolem prodeje vašeho automobilu? To ani nemusíte. Služba zahotove.cz zajistí téměř okamžitý výkup vozu v Praze a vy můžete mít své peníze během několika okamžiků. Spolupráce se službou zahotove.cz má mnoho pozitiv.

Vše se je rychle vyřízené

Prodej vašeho auta „za hotové“ je nejrychlejší způsob, jak dostat zaplaceno. Prodejci rádi nakupují a přidávají ojetá vozidla do svých prodejen. Cesta k vašemu prodejci za účelem prodeje ojetého vozu (nebo jeho výměny) obvykle nezabere více než jedno odpoledne, takže v 17:00 budete mít hotovost v kapse. Soukromý prodej může trvat týdny nebo měsíce – pokud se vám vůbec podaří najít kupce.

Vykupování nákladních vozidel probíhá za obdobných podmínek.

Papírováním se nemusíte stresovat

Nezahrávejte si s papírováním při prodeji auta! Dealeři vyřídí veškeré papírování za vás, takže se nebudete muset starat o nic jiného než o cenu a podpis. Se třetí stranou nebo soukromým kupujícím se budete muset vypořádat se všemi převody vlastnického práva.

Jednoduchost

Mrkněte na web zahotove.cz, proveďte prodej – o kolik jednodušší to může být? Na rozdíl od soukromých prodejů nebudete muset sladit svůj rozvrh s plánem prodejce, zabývat se předváděním vozu nebo ztrácet čas zveřejňováním reklam a e-mailem potenciálním kupcům, jen abyste získali peníze za své auto.

Zbavíte se odpovědnosti za skryté vady

Pokud se rozhodnete prodat svůj vůz prostřednictvím zahotove.cz, po odsouhlasení všech podmínek a podepsání smluv již nebudete za vozidlo odpovědní – pokud jste se nepokoušeli klamat. U soukromých stran můžete být odpovědní za jakékoli problémy s vozidlem; pokud se kupující rozzlobí, může podat žalobu nebo se dokonce pokusit vyzvednout svou platbu jinými nechutnými způsoby.