Nesplňuje vaše zásilka povolené rozměry? Obraťte se na jiného dopravce

Ostatní

Najít přepravce pro malé zásilky není v dnešní době žádný problém. Doby, kdy bylo možné využít pouze jednoho dopravce, už jsou dávno pryč. Dopravců za poslední roky se vyrojilo jako hub po dešti. Problém však přichází, pokud vaše zásilka nesplňuje velikostní a váhové specifika, které se neustále zmenšují. Pak se může stát hledání vhodného dopravce oříškem. Pokud hledáte spolehlivou přepravu pro vaši zásilku, pak se neváhejte obrátit na přepravní společnost Emons.

Přepravy zásilek do více než 100 zemí

Mezi činnosti přepravní společnosti Emons patří vnitrostátní i mezinárodní přeprava zásilek téměř po celém světě. Dnes má zastoupení již ve více než 100 zemích a patří k předním přepravním a logistickým firmám. Na trhu je již od roku 1928 a v České republice poskytuje své služby od roku 2005. Zásilky doručuje prostřednictvím silniční, železniční, letecké i námořní dopravy. Využívá vlastních dopravních prostředků a strategických partnerství. Dokáže tak zajistit optimální přepravu vaší zásilky.

Malé i velké zásilky

Na velikosti zásilky u přepravní společnosti Emons nezáleží. Dokáže si poradit s přepravou malých zásilek, ale i s přepravou velkých a atypických zásilek. Pokud potřebujete přepravit nadměrnou zásilku, pak se přepravní společnost Emons stane vaším skvělým parťákem pro bezpečnou a spolehlivou přepravu vašich zásilek. Mezi její specializace patří přeprava palet a kontejnerů. Také má bohaté zkušenosti s organizováním přepravy automobilů.

Spolehněte se na svého přepravce zásilek

Spolehlivost této přepravní společnosti dokládá především vysoká spokojenost jejich zákazníků, ale i certifikace v systému řízení kvality dle norem ISO 9001 a ISO 14001. Mezi běžné služby společnosti Emons patří také sledování vaší zásilky i zákaznický servis. Navíc svým zákazníkům nabízí celní služby a poradenství, takže můžete nechat veškeré importní či exportní vyřizování na přepravci. A díky tomu si zajistit rychlejší dodání zásilky. Samozřejmostí je i odeslání zásilky ze zahraničí do České republiky.

Díky společnosti Emons je přeprava zásilek v těch nejlepších rukách.