Vyzkoušejte Dada plenkové kalhotky a usnadněte dětem učení se na nočník

Tipy & rady

Od narození potřebují miminka mnohé vybavení, bez něhož by byla péče o ně velmi složitá. Pro mnohé jsou nepostradatelné jednorázové dětské plenky. Jakmile dítko povyroste a je na čase ho začít učit chodit na nočník nebo rovnou toaletu, velmi usnadní práci rodičům a snahu dítku plenkové kalhotky. Fungují stejně jako jednorázové plenky, avšak oblékají se jako kalhotky. Dají se snadno a rychle sundat, a pokud se stane dítku nehoda, nebude ho to stresovat. A rodiče také ne. 

Kvalitní Dada pants 4 

Na trhuj je k dostání mnoho druhů jednorázových plen i plenkových kalhotek. K velmi oblíbeným patří Dada extra soft 4, což jsou jednorázové dětské plenky vysoké kvality za přijatelnou cenu. Jsou velmi příjemné pro dětskou pokožku, přizpůsobí se tvaru dětského těla, pružné gumičky v pase a kolem stehen výborně drží plenu na místě, a přesto dítko neškrtí a netáhnou.  

Plenky Dada jsou vyráběny primárně pro polský trh, ale pro své kvality si našly mnoho spokojených uživatelů i u nás. Vyrábí se ve třech různých sériích, aby si vybrali i ti nejnáročnější. Vybrat si můžete na webových stránkách Kupplenky.cz.  

Pro větší děti, které už jsou dost velké na používání plenkových kalhotek, je vyrábí hned ve třech velikostech. Nejmenší jsou Dada pants 4, a jsou určeny pro děti vážící 8 – 15 kg. Jsou měkké a vzdušné, použité materiály zajišťují ochranu pokožky miminka a použitá technologie SeconDRY extrémně rychle rozvádí vlhkost dovnitř plenky. Kalhotky jsou vylepšení a zajišťují 3x vyšší pohodlí i ochranu proti protečení v jakékoli poloze díky o 10 % většímu savému jádru, o 20 % širším plenkovým kalhotkám a vylepšeným volánkům.  

Dada vyrábí i vlhčené ubrousky, které vám v péči o děti, a to nejen při přebalování, nesmí chybět. Více informací a mnohé další zboží pro děti i maminky od mnoha značek, najdete za výhodné ceny na Kupplenky.cz.