Koupit nebo prodat firmu – kde vám pomohou?

Tipy & rady

Chcete nebo potřebujete začít podnikat už dnes? Nesete si v hlavě už dlouho nějakou ideu či nápad, který by podle vás za to stál, a nyní cítíte, že nastala ta správná doba jednat! Najednou vaše nadšení a elán zastaví něco, s čím jste nepočítali. Papírování, administrativa, různé čekací doby, zdlouhavé vyřizování a podobně. Pokud to všechno zvládnete, pak většinou narazíte na to, že ne všichni chtějí spolupracovat s firmou, která je na trhu teprve krátce. Pro mnohé to znamená nulové zkušenosti a absenci nějakých větších referencí. Jak takovou situaci vyřešit?

Kupte si společnost

Nemyslíme tím nějakou, která je zajetá, funguje, pracuje se v ní, ta by asi stála velké množství peněz, pokud by ji vůbec majitel prodával. Řeč je o společnostech, které jsou založeny už nějakou dobu, ale de facto s nimi nikdo nepracuje. Tyto firmy jsou zakládány pro účely prodeje, kdy všechna administrativa, běhání a zařizování je zde odbavena. Jste tedy ušetřeni všech věcí okolo, stačí jen koupit a můžete rovnou začít podnikat, přesně tak, jak chcete. Jde o takzvané ready made společnosti, které fungují po celém světě. Cílem prodeje firmy je zjednodušit zákazníkovi celý proces a reálně mu dopomoci k firmě, kterou může takřka během pár hodin využívat.

Prodej firmy s.r.o.

Hledáte firmu, která je registrovaná jako plátce DPH? Takovou, která vám usnadní práci v následujícím řešení? K dispozici je nejen prodej s.r.o. plátce DPH firmy, ale také firmy s obchodní historií, které se jejich majitelé rozhodli prodat, ready made společnosti a další. Chcete-li začít podnikat a mít firmu po ruce ihned, bez nutnosti čekání několik dní, možná i týdnů, využijte Online Invest. Právě zde se zabývají zakládáním a prodejem společností. Jednoduše a bez zdlouhavého papírování, to udělají za vás!