V čem všem tkví kouzlo manželské postele? Nejde „jen“ o pohodlí a design

Bydlení

Díky tomu, jak rozmanité manželské postele se dnes dají v obchodech koupit, si můžeme skutečně vybírat podle mnoha indicií. Někomu jde především o dostatečně velkou plochu, kdežto o materiál matrace, její měkkost nebo třeba potah, v němž bude umístěna, ho takřka nezajímá. Takto smýšlí především mladí lidé, kteří zatím nemají zdravotní potíže. Senioři zase vybírají podle výšky postele. Z vyšších se jim lépe stoupá. No a co třeba rodiny s dětmi nebo osoby žijící single? 

Jak vybrat manželskou postel? 

Každý může od své manželské postele očekávat a požadovat něco jiné. Důležité je, aby postel nevrzala, byla stabilní, unesla bez potíží dva dospělé lidi, přičemž jeden z nich může mít klidně nadváhu, mnohdy i oba dva.  

Manželskou postel bychom měli vybírat s ohledem na to, kolik je nám let. Díky tomu, že si můžete zvolit i vyšší variantu postele, bude pro vás každodenní vstávání snadnější. Kupříkladu vyvýšená masivní postel Euro 180 x 200 cm včetně roštu je toho skvělým příkladem.  

Velmi praktické jsou manželské postele s úložným prostorem, ať už je napevno daný, kdy jde rošt postele zvedací, anebo si koupíme vysouvací zásuvku, kterou dle libosti buď používáme, nebo ne.  

Kouzlo manželské postele je v tom, že si můžeme nerušeně lehnout vedle své drahé polovičky, aniž by nás omezovala pelest jednolůžek přiražených k sobě. Mnozí si nedovedou představit spát odděleně, a to ani ve chvílích, kdy jeden ze spících hlasitě chrápe. 

Moderní manželské postele 

Pokud je vaše ložnice laděna do moderního stylu, bude se vám jistě líbit čalouněná manželská postel. Právě tento typ je dnes velmi populární, působí moderně, někdy také velmi honosně. Je na dotek velmi příjemný, je ale lepší tehdy, když už nemáme malé děti, které by mohly potahovou látku snadno ušpinit. 

Obrovskou nabídku manželských postelí i jednolůžek, dětských postelí nebo patrových postelí, najdete na Sg-nabytek.cz. Nechybí ani nábytek do jiných místností v domě či bytě.