Znáte kvalitní a krásné dřevěné podtácky? Využijete je celoročně doma i venku

Tipy & rady

Při usednutí ke stolu nám nesmí chybět po ruce nápoj. K jídlu patří a někdo se bez něj skutečně neobjede, např. když má zdravotní potíže a jídlo mu cestou do žaludku tzv. zadrhává. I po jídle míváme na stole nápoj, a to např. kávu. Někdy si sedneme ke stolu jen s dezertem a kávou nebo sklenkou něčeho ostřejšího ve večerních hodinách. Doma, na terase, v kanceláři, všude se vyplatí mít na stolech a stolcích dřevěné podtácky, které stůl dokonale chrání před poškozením.  

Dřevěné podtácky jako ozdoba stolu 

Potrpíte si na detaily a nechcete používat nic, co nekoresponduje s vaším vkusem nebo materiály, které máte rádi? Pak se podívejte na dřevěné podtácky od českého výrobce Amadea.cz. Najdete zde krásné a pečlivě vyráběné dřevěné podtácky v různých tvarech, různě řešené, samostatně prodávané i se stojanem, který může být doplněn o svícen atd. 

Všechny výrobky, a že je jich pro stolování, do kuchyně, do domácnosti, k dekorování interiéru a exteriéru mnoho, jsou vyráběny s láskou z kvalitního masivu. Mohou mít tvar listů, jsou hranaté s kulatým rohem, kulaté, vyřezávané, gravírované i jinak zdobené. Hodí se na stůl doma i na terase na v altánku, užijete je celoročně a jsou krásným doplňkem i praktickým pomocníkem.  

Dřevěný podnos na každý stůl 

Spolu s podtácky ze dřeva můžete na Amadea.cz koupit i dřevěný podnos v mnoha jeho podobách. Každý je originální, jedinečný, protože struktura dřeva je vždy jiná. 

V eshopu najdete i mnohé předměty k dekorování interiéru, exteriéru, dřevěné šperky, dřevěné motýlky k obleku, nejeden dřevěný svícen, příbory, mísy a mnohé jiné.  

Všechno zboží je poměrně levné, budete jistě překvapeni, kolik stojí např. s láskou vyráběné dřevěné podtácky, dřevěné šperky, kuchyňské potřeby a mnohé jiné. Amadea.cz si jistě zamilujete i vy.