Usnadněte si život s broker poolem

Ostatní

Brokerpool je velkým pomocníkem pro všechny finanční poradce, a to nejen jednotlivce, ale i pro poradenské firmy, včetně těch největší síťových firem. Pokud pracujete jako finanční poradce, nebo jste součástí vedení velké poradenské firmy, usnadněte si život s broker poolem. Díky partnerství s největší servisní společností ve finančním poradenství, kterou je Broker Trust, získáte celou řadu potřebných informací a dostanete si ke špičkovému know-how.

Proč je broker pool výhodná?

Ženský rod proto, že broker pool je v oblasti finančního poradenství označení pro servisní společnost, která zastřešuje finanční poradce. S největší servisní společností Broker Trust spolupracují jak nezávislí finanční poradci, tak i poradenské firmy a dokonce banky, pojišťovny a další finanční instituce. Všechny tyto subjekty využívají služeb poskytovaných broker poolem. Významně si tak usnadňují výkon své profese tím, že jim servisní společnost Broker Trust vytváří dokonalé zázemí.

Co získáte díky zázemí?

Všichni finanční poradci i poradenské firmy sdružení v servisní společnosti Broker Trust mohou využívat informační a administrativní servis. K dispozici budete mít aktuální legislativní systém. K základním předpokladům dlouhodobé úspěšnosti patří zejména vzdělání. Společnost Broker Trus pořádá odborná školení a semináře, poskytuje metodické pokyny a další podporu. Díky tomuto zázemí a všestranné podpoře broker poolu si jak nezávislí finanční poradci, tak velké poradenské firmy mohou výrazně snížit své provozní náklady, což jim umožní se více věnovat vlastní práci s klienty.

Další výhody

Partnerství se servisní společností Broker Trust vám nejen usnadní život, ale poskytne také jedinečné možnosti v oblasti vzdělávání. Můžete si zúčastňovat odborných školení a seminářů, kde přednášejí fundovaní lektoři o řízení firmy, náboru, finančním plánování, marketingu či osobním rozvoji. Dvakrát do roka je pořádán Broker kongres, který je největší vzdělávací akcí pro finanční poradce u nás. Získáte tak cenné informace a v rámci workshopů i dovednosti, které uplatníte ve své finančně-poradenské činnosti. Vzdělávat si můžete dokonce i doma díky největšímu videoportálu pro finanční poradce fintv.