Potřebujete půjčit a obáváte se poplatků?

Ostatní

Půjčky, konsolidace, prodej a nákup nemovitostí jsou činnosti, které již standardně patří k životu západního světa. Nikdo se nepozastavuje nad tím, že máte svůj dům nebo byt pořízený prostřednictvím hypotéky a na vybavení domu jste si vzali úvěr. Vždyť není nic jednoduššího, než jít do banky a požádat o půjčku nebo hypotéku. Jenže jste si opravdu jistí, že dostáváte to nejlepší, co vám může banka nabídnout?

„Tipaři“ na půjčky

Baba Tumise s.r.o. je společností, která prostřednictvím projektu LEND NOW CZ za vás osloví všechny dostupné poskytovatele úvěrů – banky, nebankovní instituce i soukromý sektor a vyhledá za vás nejlepší nabídku půjčky pro vás, navzdory tomu, neplatíte předem žádné poplatky ani zálohy.

Vyhledání úvěru nebo konsolidace přesně podle vašich požadavků probíhá rychle a vy se tak můžete brzy dočkat peněz bez zbytečného čekání nebo papírování. Úvěry jsou bez nepříjemných podmínek, například podepsání směnky, zástavy či poplatků.

Zajištění konsolidace probíhá za podobných podmínek. Využijte to nejlepší, co je na trhu právě pro vás a nepřeplácejte zbytečně vysoké částky, když to není potřeba.

Odkup nemovitostí

S prodejem nemovitostí je spojeno mnoho papírování a starostí. Vše je náročné nejen časově, ale také psychicky a jednání s úřady s sebou přináší mnoho stresových situací. Na webu lendnow.cz jednoduše vyplňte nezávaznou online žádost a máte vše bez starostí. Ušetřený čas a energii raději věnujte rodině nebo svým koníčkům. Prodej nemovitosti přenechte lidem, kteří mají již mnoho zkušeností a zajistí vám tu nejlepší cenu.

Sháníte nemovitost?

Sháníte nemovitost ze které toužíte vytvořit svůj domov, ale je to pro vás příliš časově náročné? I na koupi nemovitosti lze na webu lendnow.cz nezávazně vyplnit online formulář a pak již jen čekat na nabídky, které vám profesionálové ve svém oboru poskytnou a to včetně návrhu výhodné hypotéky.