Založení s.r.o. svěřte odborníkům

Ostatní

Společnost s ručením omezeným je nejen na Slovensku či v ČR nejoblíbenější formou podnikání. Její založení vyžaduje hodně času i nervů, které si však můžete ušetřit. Nechte si poradit od zkušených odborníků, kteří jsou sdruženi ve společnosti Company Consulting s.r.o. a nabízejí bezplatnou konzultaci. V rámci této konzultace vám na základě vašich představ doporučí nejvhodnější vlastnickou a řídící strukturu společnosti. Dále vám doporučí optimální předměty podnikání z hlediska vašeho zaměření a samozřejmě odpoví na všechny vaše dotazy související se založením, řízením a fungováním společnosti.

Jak postupovat?

Pokud nechcete mít se založením společnosti žádné starosti, objednejte si balíček „all inclusive“. Pracovníci firmy Company Consulting pro vás zajistí vydání živnostenských lisů, zaregistrují společnost do Obchodního rejstříku a zajistí registraci společnosti na Finančním úřadu za účelem placení daní z příjmu.

 

Založení sro v 2020

Nově zakládané společnosti, tedy po 1.1.2016, nemají již povinnost splácet základní kapitál na bankovní účet. Splacení základního kapitálu se nyní prokazuje pouze podepsáním prohlášení, které vám Company Consulting připraví spolu s ostatními dokumenty potřebnými pro založení s.r.o.

Sídlo společnosti

Nemáte-li vlastní nebo pronajatou nemovitost, ve které byste si mohli zařídit sídlo své nové společnosti, můžete využít nabídky firmy Company Consulting na výhodný pronájem sídla. Akceptováním této výhodné nabídky získáte virtuální kancelář na lukrativní adrese. Zde si můžete pronajmout i více kanceláří či zasedacích místností. Na své nové adrese budete přijímat poštu, nebo si můžete zařídit její přeposílání na vámi zvolenou adresu.

Výhody virtuálního sídla

Pronájem virtuálního sídla společnosti je výhodný zejména pro začínající podnikatele. Díky této službě totiž ušetří peněžní prostředky za pronájem kanceláře. Ušetřit mohou ovšem i zavedení podnikatelé, kteří ke své činnosti nepotřebují standardní kancelářské prostory.