Rozjeďte podnikání v nové dodávce

Ostatní

Pokud jste podnikateli, potažmo řemeslníky, kteří jezdí za svými zákazníky do jejich domovů nebo kanceláří, věřte, že vás mohou posuzovat i podle vozu, ve kterém jezdíte. Dodávky jsou neodmyslitelnou součástí nejen řemeslníků, ale i mnoha jiných společností.

Ačkoli mohou být poměrně velké, firemní dodávka nabízí řadu potenciálních výhod. Například, zjistíte, že je užitečná pro vše od reklamy po velkoobchodní nákupy. Ve skutečnosti by vaše dodávka mohla sloužit jako obchodní sídlo úplně sama. Je to jen otázka představivosti.

Firemní dodávky jsou nejčastěji spojovány s instalatéry, ošetřovateli psů a dalšími provozy na cestách.

Dodávky poskytují reklamní plochu

Jednou z hlavních výhod nákupu firemní dodávky je to, že vám může poskytnout výhodu v procesu registrace zákazníka. Firemní nové dodávky totiž zvýší viditelnost vaší firmy. Tajemství je v brandingu. To znamená, že můžete můžete přidat logo své firmy na bok dodávky.

Aplikace na dodávce může učinit vaše vozidlo mimořádně atraktivním. A co víc, poskytne všechny potřebné kontaktní údaje na jednom místě. Když pojedete kolem, potenciální zákazníci uvidí vaši reklamu. To může vést k 30 000 až 70 000 zhlédnutí denně. Dokonce ani Facebook nemůže dosáhnout takové úrovně expozice pro malé podniky.

Prezentujte se jako profesionál

Komerční dodávky přicházejí ve všech různých variantách, od nákladních až po valník s plachtou do 3 5 t. Jediné, co mají všichni společné, je to, že zajet ve značkové užitkové dodávce udělá skvělý první dojem. Když řídíte osobní vůz, zákazníci nemají okamžitý pocit uznání, když zastavíte.

Navštivte spolehlivé prodejce

Nasedniajed.cz je prodejcem dodávek Opel. V jejich nabídce objevíte nejen valníky s plachtou
a další typy nástaveb, ale také klasické furgon dodávky. Skladem má firma i samotné podvozky L3H1 pro nástavby podle vašich preferencí.