Telefon na dvě SIM karty? Soukromí i práce v jednom!

Ostatní

V dnešní době je mobilní telefon součástí snad každého a to minimálně jeden. Mít jej k tomu, abyste byli vždy dostupní a k sehnání je něco, bez čeho se nedá obejít. Podstatně se díky mobilním telefonům zjednodušuje situace, můžete kdykoliv s kýmkoliv na světě hovořit, nemusíte čekat na dlouhé dopisy, stačí poslat textovou zprávu, která je za pár vteřin napsaná i odeslaná. Doba pokročila ještě dál a mobilní telefon je dnes v podstatě takovou zmenšenou kanceláří. Můžete s ním nejen volat, psát textové zprávy, ale zpravidla odesílat e-maily, číst příchozí poštu, sledovat internet a všechny zprávy, napsat si schůzku do kalendáře a další a další věci.

Pracovní nebo soukromý?

Dostali jste v práci firemní telefon? Nebo pro vlastní podnikové účely jste se rozhodli mít telefon soukromý, který bude určen vašim známým, rodině, přátelům a kamarádům a druhý, který bude pro ty pracovní věci a který můžete na dovolené odložit a nechat v klidu? Vždy s sebou musíte nosit dva telefony, což se ne vždy vyplácí. Zapomínáte jeden z nich často doma? Případně je pro vás nepraktické mít dva telefony? Můžete mít jeden! Dual sim mobily jsou dobrým a praktickým pomocníkem. Dvě simky do něj umístíte snadno a dávno odzvoní nutnosti dvou telefonů.

Bez přehazování SIM karet

Technologie jdou však ještě dál a nemusíte si vybírat, kterou sim kartu budete mít aktivní a kterou ne, existují mobilní telefony, které zajistí, že obě karty jsou takzvaně na příjmu, tedy aktivní. Pro všechny, kteří chtějí dvě sim karty, ale možnost dvou telefonů, dvojího nabíjení baterky a také možnosti, že jeden z přístrojů jednoduše zapomenou doma, je toto řešení ideální. A z široké nabídky jednotlivých přístrojů si můžete vybrat takový, který se vám líbí a splní vše, co od mobilu očekáváte.