Domy v Čechách jsou drahé, proč si raději nekoupit dům v Itálii

Ostatní

Vlastní bydlení se stalo v České republice luxusem, který si může dovolit jen málokdo. Zdražuje se nejen bydlení, ale vše kolem nás. Také prudce roste inflace. Není divu, že mnoho lidí hledá možnost, jak investovat své peníze, aby je ochránili. Nejlepší je investovat do nemovitostí, ale má cenu volit drahé české nemovitosti? Ukázalo se, že v různých evropských zemích si můžete koupit za stejnou i nižší cenu nemovitosti v turisticky atraktivních destinacích u moře. Nic vás tedy nenutí vybírat české nemovitosti, rozhlédněte se po nabídkách a zjistíte, že jedny z nejlepších možností nabízí i Itálie.

Itálie a nákup nemovitosti

Itálie je velkou zemí a na celém svém území má mnoho nemovitostí, které si můžete koupit. Nemusíte jezdit až sem, abyste si je prohlédli, k tomu můžete využít realitní portál https://www.italicahomes.com/cs, kde najdete všechny atraktivní nemovitosti na jednom místě. Můžete si zde vybírat domy, byty, komerční objekty i farmy. K hledání můžete využít přehledně rozdělené kategorie webu, mapku i filtr. Nemovitosti jsou podrobně popsané a doplněné o fotografie a informaci o ceně. Jakoukoliv nemovitost z nabídky můžete vlastnit, stačí kontaktovat realitní specialisty, kteří vám zprostředkují její prodej.

Máte nějakou oblíbenou lokalitu, kde byste chtěli nákup realizovat? Možná se vám zalíbí nemovitosti v Toskánsku (Immobilien in der Toskana). Nabízí se zde mnoho krásných domů. K jakému účelu byste chtěli nemovitost využít? V Itálii můžete bydlet, mít zde nemovitost k rekreaci nebo zde i podnikat. Je tu mnohem vyšší životní úroveň a pokud vás doma nic nedrží, může být vaším novým domovem právě Itálie. Italské nemovitosti tu nejsou jenom pro Italy, kdokoli do nich může investovat a můžete to být třeba právě vy.