Služby kurýrních společností se stávají velmi žádané

Určitě se vám již někdy stalo, že jste potřebovali zaslat spěšně zásilku a to ať už soukromě nebo ze služebních důvodů. V tomto případě se vyplatí využít služeb kurýrní společnosti. Určitě jste se již, především ve větších městech, s kurýrem setkali. Pohybují se v ulicích na kolech, motorkách, ale i v automobilech a zajišťují převzetí a předání zásilek. Patří mezi ně i kurýrní služba Praha. Většina kurýrních služeb nabízí kompletní kurýrní i dopravní servis, do něhož patří nejen služby standardní, ale i některé méně standardní. Zásilku můžete nechat doručit nejen na celém našem území, ale také do zahraničí.

Jaké výhody nabízejí kurýrní společnosti?

Mezi hlavní výhody, díky kterým si většina z nás objednává služby kurýrní společnosti, patří včasné doručení zásilky. Velmi přijatelná je i cena. Pohyb zásilky můžete sledovat po internetu a po jejím doručení obdržíte SMS zprávu o předání. Samozřejmostí je profesionální chování kurýrů, jejich spolehlivost a pečlivost a citlivé zacházení se zásilkami.

Přepravu zásilky kurýrem si můžete objednat nejen telefonicky, ale i online přes internet. Některé systémy dokonce ihned vypočítají cenu služby.

Na koho se obrátit?

Mezi společnosti, které nabízejí kurýrní služby, patří i IN TIME kurýr. Tato společnost začala kurýrní služby na našem území nabízet jako první, takže na českém trhu existuje již poměrně dlouhou dobu. Díky tomu nasbírala řadu cenných zkušeností, které se nyní promítají i v nabízených aktivitách. Přepravuje zásilky na našem území, na Slovensko, do zemí EU a po dohodě i do dalších zemí. Objednat si můžete také přepravu o víkendu, do vybraných míst. Podmínkou je objednání přepravy do pátku do 18 hodin. Podrobnosti o přepravě naleznete na webu společnosti. Služby si lze objednat telefonicky, faxem, e-mailem, pomocí on-line formuláře nebo osobně.