Rozbil se vám váš notebook?

Ztmavla vám obrazovka a váš notebook nejde znovu zapnout? Nebo se neustále zapíná a vypíná? Vydává váš notebook neobvyklé hlasité zvuky či se přehřívá? Má nějakou mechanickou vadu, například prasklé šasí či displej? Přestala fungovat klávesnice? Poruch, která mohou váš notebook postihnout existuje mnoho a ne všechny vám zvládnou opravit v běžném servisu. RG computer service patří mezi servisy, které vám opraví pouze poškozené části vašeho notebooku. Vy tak můžete přestat přemýšlet, kde seženete peníze na nový notebook.

Nechte si udělat diagnostiku zdarma

Nechte prostřednictvím webových stránek rgservice.cz odeslat svůj rozbitý notebook a využijte možnosti nechat si udělat diagnostiku zcela zdarma. Na webových stránkách rgservice.cz vyplňte jednoduchý formulář a kurýr převeze váš rozbitý notebook do servisu. Snadno se vám tak může stát, že nabídnutá cena za opravu bude podstatně nižší než vám nabídne jiný servis. Důvod je celkem snadný. Většinu závad způsobuje vadná součástka na základní desce. Ovšem jen opravdoví profesionálové, jako jsou v RG service computer, umí vyměnit pouze vadnou součástku. V drtivé většině servisů vám bude nabídnuta výměna celé základní desky, protože vyměnit pouze vadný díl není nijak snadné a vám se tak celá oprava notebooku HP a ostatních značek značně prodraží a prodlouží. Základní desky patří mezi nedostatkové zboží a její cena se může vyšplhat až na několik tisíců. V tu chvíli je vám jasné, že se oprava vašeho notebooku příliš nevyplatí.

Electronics Notebook Technical Assistance Repair

Po diagnostice vám servis RG navrhne způsob opravy, včetně cenové nabídky a teprve po vašem jasném souhlasu se pustí do samotné opravy. Servis notebooku Praha probíhá vždy s přímým souhlasem majitele. Po opravě či výměně závadné součástky bude váš notebook fungovat jako nový a vám stejným způsobem zaslán zpět.