Šetřete finance a pořiďte si použitý stroj

Tipy & rady

Začínáte podnikat a přemýšlíte, kde ušetřit finanční prostředky? Může to být třeba tím, že si pořídíte použité stroje. Nákup strojů je finanční položka dosti nákladná. Můžete ji však alespoň trochu snížit tím, že si pořídite stroj použitý. S nákupem vám pomůže společnost EXAPRO, která se zabývá nejen prodejem, ale i nákupem použitých strojů. Postačí se zaregistrovat na jejich portálu a zadat poptávku. Společnost existuje na našem trhu již delší dobu, díky čemuž se dostala i do podvědomí zahraničních prodejců i zájemců. Zaměstnanci jsou vyškolení a nabízejí možnost překládání inzerátů do devíti světových jazyků. Díky tomu se poptávky i nabídky rozšiřují do celého světa. K jednotlivým klientům přistupují zaměstnanci individuálně a péče je nejen zodpovědná, ale také kompetentní.

V nabídce společnosti naleznete stroje pro průmysl potravinářský, strojírenský, textilní, produkční jednotky, stroje pro farmacii a další obory. Kompletní nabídku naleznete na portálu společnosti

Nejen poptávka, ale i prodej strojů

Portál však nenabízí pouze možnost koupě, ale i prodeje strojů. Této možnosti využívají ti, kdy chtějí prodat použitý stroj a pořídit si novější model.

Prodej funguje stejně jednoduše jako poptávka. Zaregistrujete se na portálu, vložíte svoji nabídku a vše ostatní obstarají zaměstnanci společnosti. Vaši nabídku přeloží do devíti jazyků a inzerují na portálu, který je známý i v zharaničí. V případě, že se ozve zájemce nebo zájemců několik, vyberou takového, který bude pro váši nabídku nejvhodnější a předají mu na vás kontakt. Pokud má dotazy, dodají potřebné údaje a to i v případě, že se jedná o zájemce zahraničního. Následuje domluvená prohlídka stroje a pokud zájemce o stroj projeví zájem, dojde k podpisu kupní smlouvy.

Díky registraci navíc získáte možnost své inzeráty upravovat, mazat nebo přidávat nové. Také můžete využít možnost zasílání newsletterů, které vás zajímají.