Nakupujte levně s Tipli.cz

Uncategorized

Pro někoho je nakupování koníčkem, pro jiného otravnou nutností. Každý ovšem hledí na ceny a hledá možnosti, jak na nákupu ušetřit. Populární jsou jsou různé slevové akce obchodníků například po Vánocích nebo při střídání sezón. Další možností je využívat slevové kupóny, eshop slevy, slevové kódy nebo zákaznické slevové karty. Ovšem jedinečnou výhodu nabízí všem koupěchtivým zákazníkům slevový portál Tipli, s jehož pomocí můžete levně nakupovat cokoliv v průběhu celého roku. Tipli totiž spolupracuje s více než jedním a půl tisícem obchodů v Česku. Zákazník má na výběr nejrůznější sortiment a nakupovat může skutečně s důvěrou, neboť se jedná vesměs o prověřené obchody. Výhodou je rovněž bezplatnost při využívání tohoto portálu, který je výhodný jak pro zákazníka, tak pro Tipli. Tomu totiž všechny vybrané obchody vyplácení určitou částku za každý realizovaný nákup a tuto částku se Tipli dělí se zákazníkem.

Co musíte udělat?

Nakupování přes Tipli.cz není nic složitého. V pohodlí svého domova či na počítači kliknete na ikonku Tipli a poté si vyberete jednu z variant. Buď zvolíte svůj oblíbený obchod, nebo si budete vybírat zboží podle své potřeby. Druhou cestu si můžete usnadnit tím, že si budete vybírat z některé kategorie, do kterých je sortiment uspořádán. Jednotlivými kategoriemi jsou například potřeby pro domácnost, zahradu či kutilství, dalšími jsou potraviny, ošacení, dovolená a řada dalších služeb. Kategorie jsou dále rozděleny ještě na podkategorie, kde si už vybíráte konkrétní zboží. U všech nabídek jsou uvedeny slevové kódy, výše slevy a doba její platnosti.

Můžete i něco vyhrát

Nákupem přes Tipli nejen ušetříte, ale navíc můžete ještě vyhrát tablet, pokud se přihlásíte do soutěže. Slevový portál Tipli totiž každý den v 18 hodin vylosuje jednoho zákazníka a pravděpodobnost výhry je značná, jelikož soutěž je denně dotována jedním stem tabletů. Tipli také publikuje vlastní magazín, ve kterém najdete nejen přehled výherců, ale také slevy online a přehled o slevových akcích obchodů.