Pořádání konference v Praze? Žádný problém!

Pořádání konference se pro mnoho firem stalo pravidelným zpestřením, které přináší kromě tmelení lidí ve vaší společnosti také dostatek důležitých informací a poznatků, o které se přednášející s vašimi zaměstnanci dělí. Díky tomu se zábavnou formou zlepší jejich znalosti v dané oblasti a následně budou tím pádem podávat kvalitnější pracovní výkony. Každý zaměstnanec navíc takovéto team-building akce jistě ocení a bude si pak svého „chlebodárce“ daleko více vážit.

Když už začnete nad pořádáním konference opravdu přemýšlet, je třeba zároveň zvážit, jaké prostory budete ke splnění svého plánu potřebovat. A zároveň věřte, že nejlepších služeb se vám nedostane nikde jinde než v našem hlavním městě.

Jaké prostory jsou pro pořádání konference potřeba?

  • společenský sál

  • salónek

  • prostory určené k přespání

Společenský sál je naprostým základem každé konference. V něm totiž dochází ke všem zásadním událostem. Přes den se v něm zaměstnanci dozvídají mnoho zajímavých informací, které později mohou uplatnit v praxi. Každý společenský sál by měl být dále vybaven dostatkem židlí, pultíkem určeným pro přednášejícího a dostatkem prostředků, kterými bude přednášející moci použít své vizuální pomůcky.

Společenským sálem to nekončí

Salónek je místo, kam se zúčastnění uchýlí k občerstvení a debatě s ostatními přítomnými. Pro budování vztahů ve společnosti je tato místnost skutečně zásadní, takže nad jejím pronájmem rozhodně vůbec nepřemýšlejte.

Většina konferencí se protáhne až do pozdních nočních hodin (mnohdy je dokonce stanovená na celý víkend), takže je potřeba, aby všichni zúčastnění měli kde přespat. Pro tyto účely je nejlepší domluvit konferenci na místě, které zahrnuje i tento typ služeb. Pronájem konferenčních prostor tedy rozhodně není jen o jedné společenské místnosti. Tím vaše starosti a povinnosti zdaleka nejsou u konce a proto je třeba se na všechny body programu zaměřit se zvýšenou pozorností.

Připravte pro své zaměstnance něco neobyčejného (například raut, kávu po celý den apod.…) Výrazně tím stoupnete v ceně a dočkáte se tím i mnoha dalších benefitů.