Chcete investovat? Vyberte si investice do zlata

Pokud uvažujete o založení investičního portfolia, rozhodně by se v něm mělo objevit investiční zlato.

Proč právě zlato?

Investiční zlato nabízí výhodný způsob spoření, řadí se mezi tradiční uchovatele hodnot, je osvobozeno od DPH a výborná je i jeho likvidita. Na trhu jej lze využít jako uplatitelnou surovinu. Jeho fyzické vlastnosti jsou všeobecně známé a nepodléhají zkáze.

Z historického hlediska bylo zlato využíváno ke krytí cenin, nejčastěji to byly peníze. Přestože se tento kov nevyužívá ke každodenním transakcím, pro globální ekonomiku je velmi důležitý.

Zlato nabízí ochranu proti inflaci, svoji hodnotu je schopno uchovat si po celá staletí. Inflace může znehodnotit hodnotu peněz, u zlata však jeho hodnota zůstává zachována. Zlato si svoji hodnotu zachovává i přes politické napětí, ekonomickou nejistotu a poklesy cen akcií.

Jak a kde do zlata investovat?

Pokud i vy přemýšlíte nad tím, že byste nějaké své úspory investovali do zlata, není nic jednoduššího, než se podívat na internetový portál zlato-slitky-mince.cz, který nabízí investiční zlato, zlaté mince a zlaté slitky. Do zlata můžete začít investovat malé částky. Postačí se na portálu registrovat. Registrace není podmínkou, ale je výhodou v případě, že uvažujete o opakovaných investicích. Vyberete si z nabídky, kterou na e-shopu naleznete, uvedete požadovaný počet a stisknete tlačítko „Přepočítat“. Pokud chcete v nákupu pokračovat, kliknete na další zboží a postup opakujete. V opačném případě si zboží objednáte. Na vaši e-mailovou adresu dorazí zálohová faktura, po jejíž zaplacení je vaše objednávka závazná. Následuje stanovení konečné ceny vaší objednávky a zaslaní daňového dokladu k úhradě. Po připsání platby na účet prodávajícího dojde k expedici vaší objednávky. Podrobnější informace k nákupu naleznete na stránkách e-shopu.