Originální dárek pro muže – to je luxusní peněženka

Ostatní

Kvalitní luxusní peněženky jsou nepostradatelný pomocník a zároveň i módní doplněk nejen žen, ale i mužů. Vybírat si můžete z pestré a široké nabídky různých modelů i materiálů. Kvalitu a dlouhou životnost zaručují především peněženky z přírodní kůže.

Tipy pro vás

Každý muž je jiný a každý dává přednost jinému tipu peněženky. Široký výběr naleznete v e-shopu penezenky-ahal.cz. Jedná se především o luxusní pánské peněženky vyrobené z pravé kůže. Volit můžete z celé řady modelů. Patří mezi ně jak peněženky klasické, tak i dolarovky, peněženky na mince, sportovní peněženky či peněženky pro leváky. Velmi oblíbeným dárkem jsou i luxusní dárkové sady pro muže.

  • Dolarovky

Tato sice malá, ale velmi praktická peněženka se skládá ze dvou částí, jež spojuje spona na peníze. Součástí některých modelů jsou i kapsičky určené pro mince nebo ukládání platebních karet. Díky své jednoduchosti a praktickému provedení si tento model oblíbila celá řada mužů.

  • Peněženky na mince

jsou sice určené pro mince, ale dají se do nich umístit i bankovky a do některých dokonce i platební karty. Pokud váš muž či přítel vyznává minimalistický způsob života, tak je tento model ideální volbou pro ukládání a přenášení peněz. Vzhledem k tomu, že tento typ peněženky je poměrně malý, vejde se do každé kapsy. Někdy si tento model pořizují i minimalisticky založené ženy.

  • Peněženky sportovní

I když vyrážíte za sportovními aktivitami, stále je potřeba mít u sebe nějakou finanční hotovost. Tu si můžete uložit do peněženek sportovních, které bývají velmi často opatřeny poutkem se šňůrkou či karabinkou pro zavěšení ke kolu nebo poutku u kalhot.

  • Peněženky pro leváky

Někteří leváci občas mívají problém držet v ruce klasickou peněženku. Můžete jim pořídit peněženku určenou právě pro leváky. Oproti klasickým peněženkám jsou zrcadlově obrácené. Výroba se odehrává na našem území a použita je pravá kůže, což je záruka kvality a dlouhé životnosti.