Jakou úklidovou techniku pro firmu vybrat?

Pokud plánujete nákup profesionální úklidové techniky, děláte dobře. Jde o investici, která se vám mnohokrát vrátí v podobě ušetřeného času a také v kvalitě odvedené práce. Pro začátek je však potřeba vybrat spolehlivého partnera, který vám takovou techniku dodá. Nevyplatí se vybírat náhodně, ale sáhnout po firmě, která má dlouhou historii a mnoho zkušeností, mezi nejlepší možnosti v České republice patří společnost Unikont Group s.r.o., která je předním dodavatelem kvalitní vnitřní i venkovní úklidové techniky. V jejím sortimentu můžete nalézt úklidovou techniku předních světových výrobců, jako třeba Multicar, HAKO, Wieland a další.

Úklid vnitřních prostorů

Uklízení o každé firmě hodně vypovídá, je důležité, aby byly prostory uklizené, protože působí reprezentativně, jsou bezpečnější a dokonce sami zaměstnanci se cítí lépe v prostředí, které je neustále udržované. Pokud disponujete obchodními prostory, sklady, výrobnou nebo kancelářemi s tvrdou hladkou podlahou, nejlépe využijete pro úklid scrubmastery. Jde o techniku, která hravě nahradí vysavač i mop zároveň. Dokonale vyčistí podlahu a to i včetně míst u okrajů, protože disponuje šikovnou kartáčovou hlavou, které se dostane i do obtížných míst. Scrubmaster je stroj, který se snadno ovládá a zaměstnanci se s ním naučí rychle pracovat. Velkou výhodou je, že je mobilní, lehký a má skládací rukojeť, takže jeho převážení není vůbec náročné. Nejlépe ho využijete v menších prostorech a vzhledem k jeho rozměrům mu nedělají problém ani stísněné prostory. Ušetřete si čas i námahu, scrubmaster není drahý a ve firmě ho jistě oceníte.

Úklid venkovních prostorů

Ačkoliv je na trhu mnoho druhů techniky pro úklid venkovních prostorů, zcela nedocenitelnou technikou jsou vozidla Multicar. Jde o německou značku kompaktních vozidel a nosičů, které využijete snad pro každou venkovní činnost, jakou si dovedete představit, může za to možnost využití více jak 100 druhů nástaveb. Vozidla Multicar jsou velmi výkoná, mají dlouhou životnost a skvěle se ovládají. Výrobce má více jak 80 let zkušeností a samotná vozidla mají velký ohlas v mnoha zemích, kde se používají. Můžete si vybrat ze 3 typových řad vozidel multicar, jde o Multicar M27 Compact (vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb), Multicar M31 (kompaktní nosiče nástaveb a transportéry) a Multicar M29 (úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry). Každé z nich vám zajistí spolehlivou a kvalitně odvedenou práci.