Chybí-li vám peníze, zastavte hodinky

Ostatní

Tradice zastaváren pokračuje i v dnešní moderní době. Zastavit lze prakticky cokoliv, ovšem ne vždy je to bezpečné. Opakem je Zástava hodinek.cz, která funguje po celém území ČR. Bezpečnost, diskrétnost a příjemné prostory, to jsou hlavní atributy této zastavárny. V příjemném a útulném prostředí kanceláře projednají odborníci s každým zájemcem podmínky zástavy a podle ocenění hodinek pak stanoví nejvyšší možnou cenu, ze kterou může majitel své hodinky poskytnout do zástavy nebo nabídnout k výkupu za hotové.

Bezpečnost a diskrétnost především

Bezpečnost hodinek po dobu zástavy je garantována díky jejich uložení v bankovním trezoru. Zástavy hodinek zde tedy nejsou žádnou obyčejnou pouliční zastavárnou, ale specializovanou kanceláří, která se zabývá bezpečnou, rychlou a solventní zástavou především luxusních pánských i dámských hodinek. Každém klientovi je zaručeno diskrétní jednání v příjemném prostředí v samotném centru Prahy. Kanceláře jsou na více místech v Praze a v několika českých a moravských městech.

Jaké značky je možné zastavit?

Zejména jsou to luxusní náramkové hodinky renomovaných světových hodinářských značek, jako jsou: Rolex, Omega, Breitling, Zenith, Hublot, Tissot, Corum a další zajímavé a exkluzivní značky hodinek. Buď je můžete nabídnout do zástavy za dohodnutou cenu, nebo na výkup za hotové. Uvedené značky jsou nejčastějším zástavním předmětem, stejně jako výkup hodinek IWC a dalších top světových značek. Před návštěvou kanceláře zavolejte a domluvte si termín schůzky, aby vše mohlo proběhnout co nejrychleji a k vaší plné spokojenosti.

Bazar hodinek

Společnost Zástava hodinek provozuje i bazar hodinek, což ovšem není klasický pouliční bazar. Ve firemním bazaru jsou prodávány pouze značkové luxusní náramkové hodinky. Odborníci této firmy mají bohaté zkušenosti, takže jsou schopni a ochotni každému poradit, a to zdarma. Právě na výkup a následný prodej použitých luxusních hodinek se tato firma především úzce specializuje, takže její bazar hodinek je na té nejvyšší úrovni.