Prodej ready made společnosti

Ostatní

Pokud se chcete uplatnit na současném konkurenčním trhu, je nejlepší cestou založení vlastní společnosti. Nejjednodušší a nejrychlejší variantou je koupení ready made společnosti. Takto můžete okamžitě rozjet svou podnikatelskou činnost, přibírat zaměstnance a budovat vlastní značku. U specializované firmy si vyberete ze seznamu společnost, která na vás bude po zaplacení převedena.

Co je ready made společnost?

Je to společnost založená pouze za účelem prodeje klientovi, který chce začít rychle podnikat se svou vlastní firmou a nechce čekat na přidělení IČO, jak je to třeba u každé nově zakládané firmy. Právě tato skutečnost je důvodem rychlého založení nové společnosti. Ready made společnost má totiž své IČO již přidělené. Kupující, který se stane okamžikem převodu jednatelem ve vlastní společnosti, si může nechat ihned vyrobit razítka, vizitky, firemní papíry a další potřebné věci, podepisovat smlouvy a provádět další úkony jako každý jiný vlastník společnosti. To vše dokonce ještě před zápisem změn do obchodního rejstříku. Jmenování do funkce jednatele totiž probíhá ke dni, kdy ready made společnost koupíte a obchodní rejstřík zapíše datum vašeho jmenování jednatelem se zpětnou platností.

Kolik zaplatíte?

Ready made společnost se základním kapitálem 200 tisíc Kč pořídíte u specializované firmy za pouhých 9.999 Kč. V této ceně, která je konečná a nepodléhá DPH, jsou zahrnuty i případné rady a seznámení se všemi náležitostmi a výhodami. Není podmíněna nákupem dalších služeb a je bez dalších skrytých poplatků.

Co cena za prodej ready made společnosti zahrnuje?

 • splacený základní kapitál 200 tisíc Kč
 • převod obchodního podílu společnosti
 • jmenování nového jednatele
 • všechny volné živnosti
 • vyhotovení smluv a všech podkladů
 • kolek v hodnotě 2 tisíc Kč
 • podání změn na příslušný rejstříkový soud
 • vzdání se práva na odvolání

Co je třeba udělat?

 1. vybrat si ze seznamu společnost a odeslat online objednávku
 2. vyplnit online formulář pro převod společnosti
 3. ověřit podpis
 4. doručit veškeré dokumenty osobně či poštou
 5. zaplatit převodem nebo hotově na adrese Startbyznys s.r.o., Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4.