Od koho si půjčit peníze, když mě všichni zamítli? Vysvětlíme

Jedním z nejčastějších dotazů je co dělat, pokud jsou mé žádosti o půjčku neustále zmítány. Což i dává rozum – pokud je vaše žádost schválena a peníze ihned vyplaceny, již žádné dotazy nemáte. Zůstávají již je žadatelé, kteří jsou zamítnuti a mají hlavu plnou otázek co dělat dále. Kde žádat, jak upravit svoji bonitu, kdo mi půjčí a jak projít schválením. Právě tyto nejčastější dotazy jsou řešeny na nové internetové stránce o rychlých nebankovních půjčkách online. Nabízí srovnání půjček, inzerci, diskusi a i vlastní podrobné návody a články, jak se v daných situacích zachovat a koho kontaktovat.

Pro každého se najde sekce

Mezi žadateli je veliké spektrum požadavků a jejich vlastností, ne všechny neuspokojí jedna kategorie.

Ve většině případů by první kroky měli směřovat mezi nebankovní nabídky. Tito poskytovatelé jsou prověřeni, mají jasné podmínky a jsou i regulováni (ČNB). A většina z nich se i sdružuje a pomáhá zákazníky chránit před nezodpovědným zadlužením. Žádný žadatel není výjimka a každý by měl hledat nejdříve v tomto porovnáním. Na zmíněných stránkách je k dispozici velmi jednoduchý a rychlý nástroj. Pouze zadáte vaše požadavky a podmínky, které splňujete. A obratem získáte přehled firem, které vám ihned pomohou. Výběr je následně již jednoduchý – zejména pokud je pro vás důležitý čas vyplacení. Výsledky lze řadit dle tohoto parametru. Stejně tak i dle výše úrokové sazby a nebo i počtu dokumentů, které budete potřebovat.

Další sekcí je inzerce půjček, kde naleznete jak poptávky, tak i nabídky. Můžete si vyhledat aktuální nabídky, které zde vkládají soukromí poskytovatelé a zprostředkovatelé. A pokud vám nebude žádná vyhovovat, tak můžete zdarma založit svoji vlastní poptávku. A očekávat reakce a nabídky pro vaši konkrétní situaci.

A v neposlední řadě je zde i diskuse. Zde se můžete potkat s ostatními lidmi, kteří jsou nebo byli v podobné situaci. Sdílejí své osobní zkušenosti a způsoby, jak daný problém vyřešili. Pokud popíšete co hledáte, mnozí jsou schopni i poskytnou kontakty, kterých využili a pošlou i odkazy na konkrétní stránky.

Samozřejmě by jste vždy měli dávat přednost nabídkám od prověřených společností. Pokud ovšem žádná neschválí, podívejte se do inzerce nebo do diskuse a pokuste se vše řešit tímto způsobem. Při jednání se soukromníky ovšem vždy mějte na paměti, že nejsou nikým regulováni a ani nemusejí vždy být tak čestní, jak se tvář. Vždy pečlivě čtěte podmínky a pokud možno, tak si i zkontrolujte jejich reference od lidí, kterým již půjčku poskytli. Poctivý poskytovatel po žadateli nikdy nebude chtít peníze předem a to ani formou poplatku za vyřízení nebo poskytnutí.

Vyřešte svoji finanční situaci ihned

Přemýšlení nad vhodným řešením je únavné a mnohdy i frustrující. A obvykle se budete i motat v kruhu. Podívejte se tedy ihned na možnosti v následujícím článku 3 Způsoby jak, kde a od koho si půjčit peníze. Tento článek vše krásně shrnuje a dává i přímé odpovědi na všechny otázky. Pokud například zmiňuje možnost sjednání peněz od nebankovní firmy, nabízí i odkaz na srovnání všech nabídek nebo i nabízí žádosti. V případě soukromých investorů a lidí, kteří nabízejí své vlastní peníze, rovněž nabízí odkazy kde a jak žádat.

Díky tomu nejen zjistíte jaké jsou možnosti, ale budete i rovnou nasměrováni za danou možností. Jednejte ještě dnes a nenechejte si život kazit neustálým přemýšlením nad možnými řešeními – Když řešení může být přímo před vámi.