Víte, jaké výhody poskytuje autozastavárna?

Tipy & rady

Možná jste se také někdy dostali do situace, kdy jste honem potřebovali finanční hotovost. Banka nepřipadá v úvahu, do nebankovní půjčky se vám nechcet a tak přemýšlíte, kde získat hotovost a co případně prodat. Už jste však slyšely o službách autozastavárny?

Co je autozastavárna a jaké služby nabízí?

Autozastavárna nabízí možnost získání hotovosti v krátké době a to díky zástavě vašeho automobilu. Zastavit můžete nejen osobní automobil, ale i jakýkoli další dopravní prostředek. V žádném případě o něj nepřijdete a navíc dostanete v krátké době peníze na ruku.

Obrátit se můžete na společnost dozastavy.cz, která tyto služby poskytuje.

Autozastavárna Praha přijímá do zástavy veškeré druhy automobilů všech značek a to nejen osobních, ale také sportovních či veteránů. Samozřejmostí je i zástava motocyklů, dodávek, automobilů terénních, obytných či karavanů. Zastavit však můžete i stroje pracovní, mezi něž patří bagry, nakladače či traktory.

Výhodou je, že zastavené vozidlo můžete i nadále využívat. V případě pracovního stroje vám tak nevznikne žádná škoda a nebudete se muset potýkat s ušlým ziskem.

Jak zástava automobilu funguje?

Kontaktujete autozastavárnu a to buď telefonicky nebo e-mailem, veškeré údaje naleznete na stránkách společnosti. Také můžete využít připravený formulář. Pověřený pracovník bezplatně ocení vámi nabízený dopravní prostředek a navrhne výši zástavy. Délka zástavy záleží na vaší potřebě. V případě, že s finanční otázkou budete souhlasit, domluvíte další potřebné údaje a na pobočce podepíšete potřebné dokumenty. Následně je vám vyplacena předem domluvená finanční částka.

Při podpisu smlouvy je potřeba doložit občanský průkaz nebo pas, doklady k vozidlu (malý a velký technický průkaz) a kupní smlouvu či fakturu k nákupu vozidla.