Pořádáte veřejnou akci a potřebujete zajistit potřebné zázemí? Pomůže vám společnost ALFA CONTAINER

Ostatní

Žádná společenská akce, ať už je sportovního, hudebního nebo kulturního charakteru, se neobejde bez potřebného zázemí. To představují především mobilní toalety, oplocení nebo prostor pro účastníky akce. Dokonalé zázemí pro ně nabízejí mobilní kontejnery.

Mobilní kontejnery

Kontejnery nemusíte využívat pouze pro přepravu zboží či materiálu, ale i jako dokonalé zázemí. Pronájem kontejnerů si můžete objednat na webu alfacontainer.cz. Společnost vlastní přes 900 kontejnerů, které jsou určené jak pro skladování, tak i pro vytvoření sanitárního nebo obytného zázemí. Vytvoříte z nich šatny, stánky určené pro občerstvení, kanceláře nebo třeba vrátnice. Jejich pronájem je cenově velmi přijatelný a mezi velké výhody patří variabilita a flexibilita a rychlá výstavba. Vybírat si můžete z různých velikostí a typů.

Mobilní kontejnery jsou ideální řešení pro každou hromadnou akci. Společnost nenabízí pouze dodání kontejnerů, ale také zpracuje potřebné projekty, poskytne nezávaznou konzultaci i cenovou nabídku a v případě, že si kontejnery objednáte, tak zajistí jejich dopravu a montáž.

Všechny kontejnery jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které splňují certifikace nejpřísnějších norem.

Mobilní toalety

S pořádáním hromadných akcí je spojen i pronájem mobilních toalet. Toto řešení je velmi rychlé a snadné a vy se nemusíte o nic starat. Vše potřebné zajistí zaměstnanci společnosti. Toalety dopraví na místo určení, instalují a zajistí jejich pravidelný servis a pravidelnou údržbu a to včetně dezinfekce. Jedná-li se o projekt větších rozměrů, pak můžete využít možnost konzultace a vyhotovení nákresu umístění sestav mobilních toalet.

Mobilní oplocení

Potřebujete zajistit ochranu proti nežádoucímu vniknutí do areálu, kde pořádáte společenskou událost? Pak není nic snazšího, než si objednat pronájem oplocení. To pomůže vymezit potřebný prostor a usměrní pohyb osob v areálu.