Fotopast: Plně automatické zařízení, které zvládá ochranu majetku i monitoring zvěře

O pořízení fotopasti mohou přemýšlet nejen myslivci, ale také osoby, které hledají schopného pomocníka v ochraně jejich majetku. Fotopast je totiž plně automatickým zařízením, které zvládá monitoring naprosto samostatně a dokáže ohlídat majetek, ale také pohyby zvěře.

Ve dne i v noci

Fotopast dokáže zaznamenávat snímky, popřípadě krátká videa, a to ve dne i v noci. Ochrání tak váš majetek nejen během bílého dne, ale především v noci, kdy je ohrožení vyšší. Fotopast je totiž aktivována spuštěním PIR čidla ve chvíli, kdy zaznamená pohyb člověka či zvířete, jedná se však o tepelný pohyb, který je fotopast schopna postřehnout. Nemusíte se tak obávat zbytečných snímků či nezaznamenání některých pohybů.

Mapování zvěře

Fotopast ocení především myslivci, kteří hledají dobrého pomocníka v mapování pohybů zvěře. Díky fotopasti budou mít vždy přehled o tom, co se na daném místě děje. Fotopast je však vhodnou volbou i pro osoby, které stojí o efektivní zabezpečení jejich majetku.

Zasílání fotografií

Některé novější fotopasti dokonce dokáží zasílat pořízené snímky ihned na váš mobilní telefon nebo e-mail, abyste měli dokonalý přehled o tom, co se před fotopastí děje. Nemusíte tak čekat až k fotopasti přijdete a snímky si prohlédnete na displeji či doma na počítači, ale vždy víte, co fotopast právě snímá.

Možnosti

Při výběru fotopasti hrají svou roli funkce fotopastí, velikost LCD displeje a cena fotopasti. Levnější fotopasti lze sehnat do 2500 Kč, za ty dražší už si připlatíte trochu více, ale přináší vám řadu skvělých funkcí. Mezi nejoblíbenější fotopasti u nás patří fotopasti BUNATY, které jsou vyráběny přímo pro Českou republiku a mají také menu v českém jazyce. Opravdu kvalitní snímky vyhotovuje fotopast BROWNING.