Získejte nebankovní úvěr pro podnikatele a firmy až do výše 10 milionů

Ostatní

Dostali jste jedinečnou příležitost pořídit si nové prostory či technologie za velice výhodných podmínek? Ale vaše účetní výsledky vám nedovolují půjčit si na klasický úvěr v bance či nemáte mnoho času čekat na schválení úvěru? Nemusíte zoufat pro tyto příležitosti je zde společnost Premiot Finance For Your Business, která nabízí výhodné půjčky pro podnikatele až do výše 10 milionů na webu pujcky.zone.

Naprosto transparentní

Nezáleží na tom, zda jste živnostník či velká firma. Půjčka na podnikání je určena všem podnikatelům bez rozdílů. Nebankovní úvěr pro živnostníky či firmy můžete získat s úrokem již 12 %. Proces půjčky je navíc velice snadný. Na webu pujcky.zone vám je k dispozici nezávazný online formulář, který jednoduše vyplníte a odešlete. Vyčkáte na telefon a po schválení úvěru můžete očekávat půjčené peníze na svém účtu již do 24 hodin.

Žádná zbytečná byrokracie

Pro získání půjčky vám postačí pouze pár dokladů. Obejdete se tak bez zbytečných formalit i bez potvrzení příjmů, které je mnohdy kamenem úrazu u živnostníků, kteří začali teprve podnikat, a také nově založených společností. Přesto, že vydělávají dostatek financí, tak jim banka většinou nepůjčí. U společnosti Premiot Finance For Your Business vás nečeká žádné složité papírování, jako je tomu u většiny bankovních společností.

Ocenění nemovitosti zdarma

Pro získání nebankovního úvěru vám postačí vlastnit jakoukoliv nemovitost, ať jde o dům, byt, pozemek či komerční objekt. Výše úvěru se pak stanovuje na základě odhadované tržní ceny ručené nemovitosti. Nebankovní financování podnikání můžete využít až do 70 % tržní hodnoty vaší nemovitosti. Maximálně pak do výše zmíněných 10 milionů s dobou splácení až 60 měsíců. Profesionální ocenění nemovitosti získáte zcela zdarma.