Potěšte zákazníky nebo kolegy jedlými firemními dárky

Ostatní

Zejména v období kolem Vánoc se snaží mnoho firem myslet na své klienty a chce jim vyjádřit vděčnost za spolupráci tím, že jim zašle originální dárek. Někdy je ovšem těžké být originální, protože je trh bohatý a mnoho lidí vybírá různé dárkové koše nebo propagační předměty s logem. Pokud darujete klientům diář s logem, propisku, klíčenku nebo třeba pravítko, uděláte tím radost, ale zřejmě dotyčného nijak neohromíte, protože podobných předmětů má mnoho a s velkou pravděpodobností skončí daný předmět v odpadkovém koši. Zvolte proto skutečně originální dárek, kterým jsou jedlé firemní dárky s logem.

Dárek, na kterém si každý pochutná

Když klientovi dorazí ovocný kornout plný čerstvého ovoce v čokoládě, bude ohromený a můžete si být jistí, že si dárek nejprve vyfotí a následně si na něm pochutná. Atraktivní jedlé dárky jsou velmi populární a vždy se setkají s pozitivním přijetím. Je to dárek, který ocení každý. Jedlé dárky mohou mít mnoho podob a specialistou na tyto dárky je Frutiko.cz, kde si můžete objednat celou škálu jedlých dárků. Stačí si projít sortiment a vybrat například ovocnou kytici, nepečené cukroví, jahody v čokoládě a prosecco, sušenky, cupakes a mnoho dalšího. Každá z pochutin může disponovat logem vaší firmy, aby zákazník velmi dobře věděl, kdo mu udělal radost.

Vyplatí se takto investovat do vašich zákazníků, když se budou rozhodovat o další spolupráci, zajisté si hned vybaví vás, protože vy dáváte ty dobré a originální dárky. Jestliže jste doposud darovali jen běžné předměty, zkuste tuto změnu a zákazníci to zajisté ocení. Jedlými dárky s firemním logem samozřejmě nemusíte potěšit jen své klienty, ale také své kolegy a zaměstnance. Není nic hezčího než jim poděkovat za jejich usilovnou práci a loajalitu tím, že jim darujete takto krásný dárek. Jedlé dárky samozřejmě nemusíte darovat jen v období kolem Vánoc, ale kdykoliv, třeba na výročí firmy nebo i jen tak, abyste udělali ostatním radost.