Jídlo s sebou se stalo populárním trendem

Ostatní

Umí si dnes lidé ještě vychutnat dobré jídlo? Zatímco dříve byla donáška jídla vymožeností, dnes se to považuje za samozřejmost a stále více podniků nabízí svým zákazníkům, aby si jídlo odnesli s sebou. Jídlo si následně snědí doma nebo třeba v práci. Pokud nějaký gastronomický podnik tuto možnost nenabízí, zbytečně se tak připravuje o zákazníky. Zajistěte i vy svým zákazníkům možnost odnést si jídlo domů. Co k tomu budete potřebovat? Přeci gastronomické a potravinářské obaly.

Kompletní sortiment obalů na jídlo

Jednorázový obal na jídlo je důležitý a tento sortiment nabízí společnost Jarico s.r.o., která je spolehlivým dodavatelem mnoha českých podniků. Můžete zde pořídit potravinářské i gastro obaly v libovolném množství a vždy za velkoobchodní ceny. Existuje mnoho druhů jídel, proto si můžete vybírat z mnoha druhů potravinářských obalů. Najdete mezi nimi jak plastové misky s víčkem, tak i kelímky, misky na obložené vejce, misky na ovoce a na salát, PP a PET misky, kbelíky, dózy a mnoho dalšího. Samozřejmostí by měly být také příbory, ne každý si totiž jídlo odnese domů a příbor tak klienti zajisté ocení. Vyplatí se myslet na vše, třeba abyste klientům měli do čeho dát polévku, dresing a další.

Bio obaly jsou IN

Zajisté víte, že je příroda plná plastového odpadu, mnoho zákazníků si toto uvědomuje a tak se jim podniky snaží vyjít vstříc. Pořizují jim proto obaly na jídlo vyrobené z recyklovatelných a ekologických materiálů, které jsou snadno rozložitelné. Jednorázový box na jídlo z přírodních materiálů není méně kvalitní než plastový, rozdíl byste často ani nepoznali. Můžete si pořídit třeba boxy na jídlo vyrobené z certifikované lepenky, je nepromastitelná a vhodná i do mikrovlnné trouby. Skvělou volbou jsou také boxy z cukrové třtiny a bagassy. Z bio materiálů můžete pořídit i kelímky, příbory nebo brčka, inspirujte se kompletním sortimentem na Jarico.cz.